Dariusz Ludwiczak

Pasjonat HR i wieloletni praktyk zarządzania na stanowiskach menedżerskich w obszarze HR w wiodących w swoich branżach firmach krajowych i zagranicznych.
.
Z wykształcenia - ekonomista (UEP Poznań) i socjolog (UAM Poznań).
.
Ekspert Wielkopolskiego Związku Pracodawców LEWIATAN.

Przez blisko 20 lat zatrudniony w branży farmaceutycznej w GlaxoSmithKline (GSK) i jej poprzednikach prawnych, w tym w poznańskiej Polfie, na stanowiskach m.in. Dyrektora Personalnego, Menedżera Projektów HR, a ostatnio przez wiele lat na stanowisku Menedżera HR usług transakcyjnych i relacji pracowniczych. Poprzednie doświadczenia zawodowe zdobywał w branży przemysłowej jako kierownik personalny w firmie Wavin, a wcześniej jako szef administracyjny w redakcji Gazety Wielkopolskiej czyli lokalnej edycji gazety krajowej oraz jako specjalista handlowy w komputerowej firmie Almaris.

W roku 1995 zdobył tytuł Dyrektora Personalnego Roku w pierwszym ogólnopolskim konkursie redakcji Rzeczpospolita i Bigram SA. Współzałożyciel wielkopolskiego oddziału PSZK. W latach 90-tych autor i wydawca pierwszej w kraju książki-poradnika oraz pomysłodawca i autor scenariusza 22 odcinków filmu dla Telewizji Edukacyjnej TVP pt. “Jak znaleźć dobrą pracę”.

Od lat współpracuje z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu jako wykładowca-praktyk ZZL na studiach podyplomowych.

Niezależny menedżer i doradca HR. Koncentruje się na wspieraniu średnich i dużych lokalnych organizacji, w zakresie budowania lub rozwijania efektywnych rozwiązań do zarządzania personelem.
Jednocześnie twórca i właściciel portalu internetowego www.60plus.pl - korzyści po 60-tce. 
.

.
Copyright: DoradcaHR.pl - 2018